UZAKTAN EĞİTİM & BİREBİR EĞİTİM İÇİN

Özel bir durum söz konusu olmadıkça 4-6 yaş arasında en doğru yönlendirme Piyano eğitimidir. Üst yaşlara çıkıldıkça öğrencinin ilgisi, seçtiği enstrümanın olanakları, öğrencinin fiziksel özellikleri doğrultusunda branşlaşabiliriz.

Ders programlarımız birimden birime farklılık gösterir ve öğrencimizin gün tercihine göre kişiye özel programlanır.

Tüm birimlerimiz Cumartesi & Pazar günleri de eğitim vermektedir.

Öğrencilerimizin seviyesi ne olursa olsun, içerik kişiye özel tasarlandığından, her seviyede ders alabilirler.

MEB Sertifika Programı, ABRSM Royal Akademi ve LCM Uluslararası sertifika programlarını yürütüyoruz. Uluslararası sınavlarda üstün başarı gösteren öğrencilerimiz bulunmaktadır.

Tüm eğitmenlerimiz, konservatuvar, müzik öğretmenliği diploması ya da mutlaka bir yetkinlik sertifikasına sahiptirler.

Bu sorunun yanıtı kişiden kişiye, seçilen enstrümanın zorluğuna, çalışmaya ayrılan süreye, yeteneğe ve disipline bağlı olarak değişse de, normal şartlarla ilerlediğimizde en az 8 ay – 1 yıllık bir süreç, o enstrümanla ilgili temel yetkinlikleri kazanmamıza yeterli olabilir.

Enstrüman derslerimiz birebir Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerimiz ise grup dersleridir.

Ders süremiz 45 dakikadır.

Branş derslerimizi haftada 1, 45 dakika online, canlı ve uzaktan olarak, kendi eğitim sistemimiz üzerinden birebir işliyoruz. Ders programı yapıldıktan sonra, ders saatinden önce öğrencilerimize ders bağlantısı iletilir, öğrencilerimiz ulaşan bağlantıyı tıklayarak derslerine kolayca bağlanırlar.

Dersler eğitmenlerimizle birebir ve canlı işlenir.

4-6 yaşta ebeveyn desteği önemli elbette. Diğer yaşlarda ise birçok öğrencimizde çok daha hızlı bir ilerleme, dikkat yoğunluğu ve derse ilgi gözlemledik.

Elbette Akademi’mizde 4 yaş itibariyle, üst yaş sınır olmaksızın müziği hayatına sokmak isteyen her öğrencimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.