16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Kapat

Birebir Akustik Gitar Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Akustik gitar, caz, blues, pop, rock, hangi türden olursa olsun, sevdiğiniz müziği icra edebileceğiniz harika bir eşlik enstrümanıdır. Bu yüzden en çok tercih edilen branşlar arasında yer alır. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine alanında tecrübeli ve donanımlı eğitmenlerle farklı müzikal tarzlardan beslenen akıcı bir gitar eğitimi sunar. Eğitim programı öğrencilerimizin kişisel hedefi,seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, -Doğru pozisyon ve teknik yeterlilik -Notasyon, şifre veya tab okuma -Repertuar -Armoni bilgisi ve doğaçlama gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, duysal hafıza ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Bas Gitar Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Bas gitar, ister yalnız ister bir grubun parçası olarak, sevdiğiniz müziği icra edebileceğiniz çok yönlü bir enstrümandır. Özellikle bütün müzik türleri için aynı oranda önem taşıyan, bütünün en temel yapı taşıdır. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine alanında tecrübeli ve donanımlı eğitmenlerle farklı müzikal tarzlardan beslenen akıcı bir gitar eğitimi sunar. Eğitim programı öğrencilerimizin kişisel hedefi,seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, -Doğru pozisyon ve teknik yeterlilik -Notasyon, şifre veya tab okuma -Repertuar -Armoni bilgisi ve doğaçlama gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, duysal hafıza ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Çello Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Çello (Viyolonsel), yaylı çalgılar ailesinin Viyola’dan sonraki en büyük üyesidir.  Yapısı gereği orta ses perdesine sahiptir ve bu özelliğiyle insan sesine en yakın sesleri üretir. Çello (Viyolonsel) müzik tarihi ve repertuarındaki köklü geçmişiyle, orkestra müziğinin temel taşlarını oluşturur. Perdesiz enstrümanlar sabırlı ve disiplinli bir çalışmayı gerektirir. Özellikle entonasyon, arşe tekniği, dizi ve arpej pozisyonlarının doğru oturtulması, gerekli duyum becerisinin gelişmesinde önemli rol oynar. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine, alanında tecrübeli eğitmenlerle, literatürün gerektirdiği çalışmaları modern repertuarla birleştiren ve performansa odaklanan bir eğitim sunar. Program her öğrencimizin kişisel hedefi, seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, - Anahtarlar ve notasyon - Duruş ve entonasyon - Teknik yeterlilik - Eşlikli ve solo performans pratikleri - Repertuar gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz branş derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, işitsel hafıza, müzik üretimi, ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Davul Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Eğer siz de içinizde bir ritim duyuyorsanız onu dinleyin ve hemen bagetleri elinize alın! Zaman, müziğin bel kemiğini oluşturur ve ritim tutmaya karşı doğuştan bir iç güdüyle dünyaya geliriz. Bu nedenle vurmalı çalgılar küçük çocukların öğrenmesi için en kolay ve eğlenceli enstrumanlardan biridir.Yaratıcı zekaya ve fiziksel gelişime olumlu etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Koordinasyon ve motivasyona olan katkısı ile yetişkinler tarafından da sıklıkla tercih edilir. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine alanında tecrübeli ve donanımlı eğitmenlerle farklı müzikal tarzlardan beslenen performansa yönelik bir davul eğitimi sunar. Eğitim programı öğrencilerimizin kişisel hedefi,seviyesi ve yaşına göre planlanır. Eğitmenlerimizle 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, -Doğru teknik ve koordinasyon -Ritmik okuma -Eşlik -Repertuar -Solo ve doğaçlama gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, duysal hafıza, müzik üretimi, ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Elektro Gitar Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Elektro gitar, caz, blues, pop, rock, hangi türden olursa olsun, sevdiğiniz müziği icra edebileceğiniz çok yönlü bir enstrümandır. Bu yüzden en çok tercih edilen branşlar arasında yer alır. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine alanında tecrübeli ve donanımlı eğitmenlerle farklı müzikal tarzlardan beslenen akıcı bir gitar eğitimi sunar. Eğitim programı öğrencilerimizin kişisel hedefi,seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, -Doğru pozisyon ve teknik yeterlilik -Notasyon, şifre veya tab okuma -Repertuar -Armoni bilgisi ve doğaçlama gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, duysal hafıza ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Keman Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Keman, yaylı çalgılar ailesinde, müzik tarihi ve repertuarındaki köklü geçmişiyle orkestra müziğinin temel taşlarını oluşturan enstrümanlardan bir tanesidir. Perdesiz enstrüman grubunda yer alması sebebiyle yapısı gereği sabırlı ve disiplinli bir çalışmayı gerektirir. Özellikle entonasyon, arşe tekniği, dizi ve arpej pozisyonlarının doğru oturtulması, gerekli duyum becerisinin gelişmesinde önemli rol oynar. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine, alanında tecrübeli eğitmenlerle, literatürün gerektirdiği çalışmaları modern repertuarla birleştiren ve performansa odaklanan bir keman eğitimi sunar. Program her öğrencimizin kişisel hedefi, seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, - Anahtarlar ve notasyon - Duruş ve entonasyon - Teknik yeterlilik - Eşlikli ve solo performans pratikleri - Repertuar gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz branş derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, işitsel hafıza, müzik üretimi, ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Klasik Gitar Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Klasik gitar hem klasik müzik repertuarını hem de sevdiğiniz müziği icra edebileceğiniz çok yönlü bir enstrümandır. Bu yüzden en çok tercih edilen branşlar arasında yer alır. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine alanında tecrübeli ve donanımlı eğitmenlerle farklı metotlardan beslenen sistemli bir gitar eğitimi sunar. Eğitim programı öğrencilerimizin kişisel hedefi, seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, -Doğru pozisyon ve teknik yeterlilik -Notasyon, şifre veya tab okuma -Repertuar -Armoni bilgisi ve doğaçlama gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, duysal hafıza ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Piyano Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Piyano yarım asırlık klasik müzik dağarcığının en zengin repertuarına sahip, caz, blues, pop, indie gibi çok çeşitli müzik türlerine de yön veren, temel müzik eğitiminin en önemli enstrümanıdır. Özellikle çocuklarımızın işitsel ve bilişsel gelişiminde, dünyada doğruluğu defalarca kez kanıtlanmış bir gelişim sağlar. Piyano eğitimi eğlenceli olmakla birlikte, zeka, koordinasyon, ve konsantrasyonu güçlendirir, yaratıcı düşünceyi tetikler. doremusic Akademi her yaştan öğrencisine alanında tecrübeli eğitmenlerle farklı müzikal tarzlardan beslenen sistemli bir piyano eğitimi sunar. Eğitim programı her öğrencimizin kişisel hedefi, seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, - Koordinasyon - Anahtarlar ve notasyon - Melodik - Ritmik hafıza - Teknik yeterlilik - Armoni bilgisi, doğaçlama gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, duysal hafıza, müzik üretimi, ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Saksafon Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Saksafon farklı gövde ve ses perdelerine sahip çeşitliliğiyle, zengin sesler üreten özel bir enstrümandır. Özellikle caz ve blues müziğin en güçlü solistidir. Bir müzik grubuyla şarkı söylemenin diğer yolu da size temel oluşturan diğer enstrümanlara nefesinizle eşlik etmektir. Nefesli enstrümanların çalımı, doğru nefes kullanımıyla doğrudan ilişkilidir. Diyafram ve nefes çalışmalarının getireceği farkındalık hayatımızın tümüne yayılan bir kazanımdır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, -Diyafram ve nefes kullanımı -Anahtarlar ve notasyon -Doğru teknik ve pozisyon -Eşlikli ve solo performans pratikleri -Repertuar gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz branş derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, işitsel hafıza, müzik üretimi, ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Ukulele Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Sevdiğiniz müziği çalmayı öğrenmekten daha keyifli birşey olmadığını biliyoruz. Ukulele’nin öğrenimi çok Pratik, telleri parmaklar için oldukça konforludur. Basit yöntemlerle hızlıca çalmaya başlayabileceğiniz en pratik eşlik enstrümanıdır. Gitar çalmak isteyen çocuklar için de gitara geçmeden önce parmakları güçlendirmeye ve klavye pratiği kazanmaya yardımcı olur. Aslında hem çocuklar hem yetişkinler için öğrenmesi kolay eğlenceli ve kolay taşınabilir bir enstrümandır. Eğitmenimizle 12 haftalık dönemi kapsayan, haftada bir kez 45 dakika süren birebir derslerde öğrencilerimiz, - Temel akorlar - Repertuar - Solo ve eşlik - Notasyon ve şifre okuma gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz branş derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, işitsel hafıza, müzik üretimi, ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.
Kapat

Birebir Vokal Eğitimi

doremusic Akademi'de!
Şarkı söylemek nefes ve beden ilişkisini farklı bir boyutta deneyimlemeyi sağlarken, sesin kullanımına dair de farkındalık geliştirir. Vokal eğitimi, topluluğa karşı konuşmak veya şarkı söylemek olsun, hayatın birçok alanında daha etkin bir performansa çıkarmaya ve özgüven üzerinde olumlu etkilere neden olur. Zihninizde canlandırarak çaldığınız bu enstrümanı kullanmak, yeteneklerinizi yeniden keşfetmenizi sağlar. doremusic Akademi her yaştan öğrenciye alanında tecrübeli eğitmenlerle, farklı müzik türlerinden beslenen, ve performansa odaklanan bir vokal eğitimi sunar. Eğitim programı her öğrencimizin kişisel hedefi, seviyesi ve yaşına göre planlanır. 45 dakika süren birebir branş derslerinde öğrencilerimiz, -Diyafram ve nefes kullanımı -Entonasyon -Vokal stilleri -Performans -Repertuar gibi temel konularda yetkinlik ve deneyim kazanırlar. Ayrıca öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak yaş ve seviyeye göre planlanmış Kulak Eğitimi ve Ritim Atölyesi derslerinde, nota okuma, yazma, işitsel hafıza, müzik üretimi, ve grup müziği çalışmaları yaparak genel müzik becerilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.